Koray Sarısaçlı'nın Mağdur Ettiği Çalışanı Furkan Haber'e Konuştu

Kaçırıldıktan günler ortaya çıkan ve onlarca insanı dolandırdığı öğrenilen Koray Sarısaçlı'nın, Osmaniye'deki özel hastenesinde çalıştırıp mağdur ettiği vatandaşlar Furkan Haber'e konuştu.

Koray Sarısaçlı'nın Mağdur Ettiği Çalışanı Furkan Haber'e Konuştu
24 Kas 2021 19:34:47

9 Eylül'de kaçırıldığı iddia edildikten günler sonra ortaya çıkan ve ifadesini değiştirerek Furkan Gönüllülerini "Silahlı gasp" iddiasıyla suçlayan Koray Sarısaçlı'nın Osmaniye'de kapanan özel hastane çalışanları, yaşadıkları mağduriyetleri Furkan Haber'e anlattı. 

Kaçırıldıktan 10 gün sonra ortaya çıkan ve önce tutuklu gönüllüler ile aile dostu olduğunu belirtip ardından ifadesini değiştirerek haklarında şikayette bulunan Koray Sarısaçlı'nın milyonlarca vergi borcu yanı sıra onlarca kişiyi de dolandırarak mağdur ettiği anlaşıldı. 

Emniyetteki bazı güçler ile işbirliği yaptığı düşünülen Sarısaçlı'nın, kaçırılma olayını Furkan Gönüllülerine yıkarak milyonlarca vergi borcunun af edileceği ve 4. Ağır Ceza Mahkemesinde devam eden davasından beraat edeceği teklifleri aldığı aktarılmıştı.

Konuşan mağdur, yıllarca yanında çalıştığı Sarısaçlı'nın, kendisini kandırarak üzerine yaptığını şirket yüzünden yaklaşık 850 bin borcun içine battığını açıkladı.

HABERİN VİDEOSU:

Etiketler:   koray sarısaçlı


0 Yorum

Yorum Yaz