FURKAN HABER

Dilipak: Vazgeçmezlerse Türkiye'ye de Erdoğan’a da yazık olacak

Akit TV’deki Derin Gerçekler programında konuşan Abdurrahman Dilipak, McKinsey şirketine danışmanlık görevi verilmesine çok sert tavır koydu. Dilipak, “Vazgeçmezlerse Türkiye'ye de Erdoğan’a da yazık olacak” dedi.

Dilipak: Vazgeçmezlerse Türkiye'ye de Erdoğan’a da yazık olacak
Tarih: 02-10-2018 10:18

Dilipak programda şu ifadeleri kullandı;

''Ya ben kendimi inkar edeceğim ve AK Partililere şirin gözükeceğim, ya da susmayacağım. Bu iktidara hep destek oldum ama yanlışa karşı çıkarım. McKinsey’in FETÖ’den farkı yoktur. ENRON’a danışmanlık yapan bir kirli şirketi Türkiye'ye sokamazsınız. Bunu yapamazsınız. Sokarsanız cehennemin dibine kadar yolunuz var. Geçmişte Irak tezkeresine karşı çıkmıştım. Doğru bildiğimi yaparım ve yapmaya devam edeceğim. Bunlar ne savunma sanayinizi bırakırlar ne tarımınızı. IMF gelse bunlardan daha kötü olmaz. Bunlar sahtekar, bunlar dolandırıcı. Bunlar Rorschild'lerin truva atı.

Büyük bir komplo ile karşı karşıyayız. Ben McKinsey’e karşı çıkarken Tayyip Erdoğan’ı savunuyorum. Bu böyle devam edemez. Yanlış atamalar var. Bu atamalar da komplonun bir parçası. Türkiye'yi Birleşik Arap Emirlikleri'ne ve Suudi Arabistan'a benzetecekler.  Erdoğan’ın da buna izin vermeyeceğine inanıyorum.  Bu kafayla giderlerse teğet meğet gitmeyecek. Türk ekonomisi batacak.  Eğer önlem alınmazsa Türkiye'ye de Tayyip Erdoğan'a da yazık olacak.”

Dilipak daha sonra sosyal medya hesabından yapığı paylaşımla sözlerine açıklık getirdi. Dilipak ''Mc kinseyi eleştirmek ne zamandan beri ak partiye savaş açmak oluyor. Ah bu kafa. Biz ak parti yokken de rothchildlere karşıydık. İçimizdeki mckinsey Muhip’leri ve işbirlikçilerine tebessüm mü edeceğiz.surat asmak hakkımız.'' ifadelerini kullandı.


YORUM YAP

FACEBOOK YORUM YAP


DİĞER HABERLER


Masa Üstü Sürüme Geç